Net Partners

Internetowe Rozwiązania dla Biznesu

Mobilne www

Strony internetowe dedykowane na urządzenia mobilne

Wykonujemy strony internetowe dedykowane na urządzenia mobilne. Strony mobilne projektujemy z położeniem szczególnego nacisku na ich krótki czas ładowania się, łatwość nawigacji na urządzeniu mobilnym oraz kompatybilność z różnymi platformami i przeglądarkami mobilnymi.

Wadą klasycznych stron internetowych przeglądanych na urządzeniach mobilnych jest długi czas ładowania się strony, duży rozmiar a przez to niewygodna nawigacja na stronie (konieczne jest przesuwanie strony i jej powiększanie), nie zawsze wyświetlane są elementy Flash.

Nasze przykładowe realizacje

Czym różni się strona mobilna od klasycznej strony www?

Strona mobilna to specjalna wersja serwisu internetowego, dostosowana do wymogów technicznych zarówno telefonów komórkowych, smartfonów jaki i innych urządzeń mobilnych.
Strona taka automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, a zawartość strony wyświetlana jest w przyjazny i dostępny sposób.
Ważne jest aby taka witryna dawała się swobodnie otwierać na różnych platformach mobilnych: Apple iOS, Android, Windows Mobile, Symbian, Bada i pod różnymi przeglądarkami dedykowanymi na urządzenia mobilne: Opera Mini, Opera Mobile, Symbian Browser, Safari Mobile.
Dlatego też wykonywane przez nas witryny mobilne testujemy na różnych telefonach komórkowych i emulatorach urządzeń mobilnych.
Przy projektowaniu stron mobilnych ograniczamy do niezbędnego minimum elementy graficzne, dostosowujemy układ strony i dbamy o przyjazność nawigacji. Bowiem nikt nie lubi przewijać na niewielkim ekranie dużych stron (w prawo i lewo, w górę i w dół), dokonywać powiększeń i długo czekać na załadowanie się strony.

Jakie korzyści odnosi firma?

Korzyści, które firma może uzyskać dzięki stworzeniu strony na urządzenia mobilne należy rozpatrywać z punktu widzenia satysfakcji klienta, a ta jak wiadomo jest bezcenna.
Klient w dowolnym miejscu, w przyjazny, wygodny i szybki sposób może zapoznać się z naszą ofertą, odnaleźć kontakt do firmy, a to wszystko na najbardziej osobistym i podręcznym urządzeniu jakim jest telefon komórkowy.
Nie do przecenienia jest również fakt wyróżnienia się firmy na tle konkurencji.
Koszt stworzenia mobilnej wersji strony internetowej zależy od indywidualnych wymagań i ambicji firmy, która taką stronę nam zleca. Prostą stronę można stworzyć za kilkaset złotych, strona bardziej ambitna i profesjonalna to koszt kilku tysięcy złotych. Jednakże koszt ten jest stosunkowo niewielki w porównaniu z korzyściami takimi jak wzrost satysfakcji i lojalności klienta.

Marketing mobilny

Reklama mobilna skierowana jest dla osób korzystających z internetu w telefonie komórkowym i polega na emisji reklam w serwisach przeglądanych w telefonach, czy innych urządzeniach mobilnych. Reklamę tą realizuje się za pomocą linków tekstowych i banerów graficznych.
Zajmujemy się przeprowadzaniem kampanii marketingowych kierowanych na urządzenia mobilne. Są to działania z zakresu SEM (kampanie linków sponsorowanych realizowane w wyszukiwarce Google poprzez program AdWords) kierowane na urządzenia mobilne oraz kampanie reklamowe w dedykowanych mobilnych serwisach internetowych.
Współczesne telefony komórkowe łączą w sobie funkcję telefonu, komputera i odbiornika GPS. Dzięki technologii mobilnej klient może wykonać konkretną akcję jednym kliknięciem, np. nawiązanie połączenia telefonicznego, przejścia na stronę internetową, czy wysłanie SMS.

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą niebawem.